Albusdent, ul. Balicka 73, 30-149 Kraków recepcja@albusdent.pl +48 12 376 00 00
  • pl
  • en
  • da

Śnieżnobiały uśmiech – skuteczne wybielanie zębów w Albus Dent

Śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem wielu osób. Jeszcze nie tak dawno piękne uzębienie charakteryzowało jedynie gwiazdy filmowe światowej sławy. Dziś metody wybielania dostępne są dla wszystkich, którzy marzą o pięknym uśmiechu. Wystarczy jedynie wybrać klinikę, zabieg i cierpliwie poczekać na pierwsze efekty.

Wybielanie zębów może odbywać się wieloma metodami, a dobierane są najczęściej do indywidualnych preferencji pacjenta oraz jego oczekiwań co do efektu zabiegu. Albusdent stosuje wybielanie lampą Beyond Plus lub wybielanie nakładkowe. Obie metody charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością.

Skuteczne wybielanie zębów

Decydując się na zabieg, powinniśmy powierzyć jego wykonanie specjalistom. Wiele osób sądzi, że nawet w warunkach domowych jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić wybielanie zębów. Jednakże warto mieć na względzie aspekt zdrowotny. Często można bowiem, nieodpowiednimi metodami, zniszczyć szkliwo zębów i doprowadzić do ich osłabienia. Wówczas leczenie jest nie tylko skomplikowane, ale także kosztowne.

Skuteczne wybielanie zębów charakteryzuje się nie tylko spektakularnym efektem, ale przede wszystkim zadbaniem o bezpieczeństwo pacjenta i jego zębów. Wszystkie środki dobierane są indywidualnie do każdej osoby, a materiały stosowane podczas zabiegu podawane są przez wykwalifikowany personel.

Białe zęby

Białe zęby, często nazywane potocznie hollywoodzkim uśmiechem, może mieć każdy pacjent, który zgłosi się do kliniki. Najpierw przeprowadzane jest szczegółowe badanie, wywiad lekarski oraz wdrażane niezbędne leczenie, jeśli konkretny przypadek tego wymaga. Dopiero kolejnym etapem jest dobranie właściwej metody wybielania, zastosowanie jej i poinstruowanie pacjenta o sposobie postępowania z zębami w okresie pozabiegowym.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy, a materiały spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy łatwo uzyskać efekt śnieżnobiałego uśmiechu, zapewniając bezpieczeństwo pacjentowi.

Każdy, kto decyduje się na wybielenie zębów, powinien skonsultować się z lekarzem stomatologiem. Nie zawsze bowiem zabiegi są wskazane, a często może się okazać, iż najpierw musimy przeprowadzić leczenie niektórych zębów. Ważne jest także odpowiednie postępowanie po zabiegu, aby jego efekt był trwały.