http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_aquagk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_1gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_2gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_4gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_8gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_3gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_5gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_6gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_7gk-is-120.jpglink
«
»

Master Flux Plus

Urządzenie Master Flux AS 3000 dozuje podtlenek azotu, którego zadaniem jest  uspokojenie i rozluźnienie pacjenta przed i w trakcie trwania zabiegu. Urządzenie jest jak najbardziej bezpieczne dzięki automatycznej kontroli przepływu, do obsługi nie wymagany jest lekarz anestezjolog. Urządzenie MASTER FLUX PLUS służy do podawania podtlenku azotu. Gaz ten działa przeciwbólowo przy niewielkim działaniu nasennym. Praktycznie nie zwiotcza mięśni. Ponadto podtlenek azotu nie ma działania otępiającego pacjenta, pozwala zachować z nim pełen kontakt. Warto podkreślić, że gaz przestaje działać bardzo szybko po zaprzestaniu podawania – przez co pacjent nie będzie odczuwał dyskomfortu po zabiegu, będzie mógł bez przeszkód prowadzić samochód.

Czytaj więcej...

KaVo HealOzone

Wykorzystanie bakteriobójczych właściwości ozonu podczas leczenia endodontycznego do dezynfekcji oraz osuszania kanału korzeniowego. Sam zabieg ozonoterapii przebiega szybko, bezboleśnie, a co ważniejsze jest skuteczny. Ozonoterapia to bezbolesneleczenie próchnicy poprzez kontrolowane ozonowanie. HealOzone to bezbolesne i kompletne eliminowanie początkowego stadium próchnicy.

Czytaj więcej...

Lampa BEYOND

Akcelerator wybielania BEYOND™ emituje niebieskie światło o wysokiej częstotliwości aktywując tym samym żel wybielający, który zawiera nadtlenek wodoru i specjalne związki. Światło filtrowane jest przez 12 tysięcy światłowodów o całkowitej długości fali ponad 1,6 kilometra oraz przez specjalny układ optyczny, co całkowicie eliminuje szkodliwe światło podczerwone i ultrafioletowe. Światło to jest tak zwanym "zimnym światłem", co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo pacjenta oraz rezultaty wybielania.

Czytaj więcej...

Piaskarka AIR FLOW

Piaskarka AIR-FLOW® handy 2+ posiada najbardziej zaawansowana technologię.Jest podłączona do rękawa unitu i pracuje zarówno z AIR-FLOW® Prophylaxis Powder, który jest specjalnie preparowanym dwuwęglanem sodu, jak i z AIR-FLOW® Perio Powder który jest proszkiem opartym na glicynie, dostosowanym do pracy w okolicy poddziąsłowej. Piaskarka AIR-FLOW® handy 2+ charakteryzuje się wysoką wydajnością i efektywnością w usuwaniu osadów i płytki. AIR-FLOW® handy 2+ może współpracować z większością typów złączek do rękawów.
 

Czytaj więcej...

MOTION CAM

MOTION CAM jest nowoczesną kamerą wewnątrzustną wysokiej rozdzielczości.  Wykonana w technologii SONY CCD zapewnia uzyskanie najwyższej jakości obrazu. Ergonomiczny, wydłużony kształt oraz niska waga rękojeści kamery umoe

Czytaj więcej...

The Wand

The Wand to nowoczesne, sterowane komputerowo systemy do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. System składa się z małego komputera i specjalnej końcówki która z wyglądu przypomina długopis. Podawanie tego typu znieczulenia odbywa się manualnie – lekarz przykłada końcówkę do dziąsła pacjenta i pod kontrolą mikroprocesora podaje lek znieczulający.

Czytaj więcej...

Expert DC firmy GENDEX

Expert DC firmy GENDEX to zaawansowana generacja aparatów do robienia zdjęć punktowych. Sprawdzona technologia połączona z najnowocześniejszą elektroniką to kierunek w którym nasz sprzęt dostarcza wielu korzyści naszym pacjentom. Zasadniczo redukuje promieniowanie, zdjęcia obrazu są wyraźniejsze w porównaniu do typowych aparatów.

Czytaj więcej...

Gendex visualix eHD

Gendex visualix eHD natychmiastowo uzyskane, precyzyjne cyfrowe zdjęcia o wysokiej jakości, z maksymalną wygodą dla pacjenta. VisualiX eHD oznacza Ergonomię i Wysoką Rozdzielczość. Doskonale ergonomiczny kształt naszego sprzętu powoduje, że jest to jedyny system radiografii gwarantujący jednocześnie niezrównaną wartość diagnostyczną obrazu oraz idealny komfort pacjenta.

Czytaj więcej...

ORTHORALIX 9200

ORTHORALIX 9200 firmy Gendex to cyfrowy aparat najnowszej generacji do wykonywania zdjęć pantomograficznych i cefalomertyrcznych. Dzięki zastosowaniu cyfrowego czujnika z kamerą nasz sprzęt może wykonywać skomplikowany ruch w płaszczyźnie poziomej, co pozwala na uzyskiwanie bardzo dużej ilości różnych projekcji a tym samym wykonanie precyzyjnych zdjęć RTG.

Czytaj więcej...

Mikroskop operacyjny

Mikroskop operacyjny Carl Zeiss model OPMI PROergo to światowy standard w mikrochirurgii stomatologicznej oraz endodoncji. Mikroskop wyposażony jest w oświetlenie xenonowe Superlux, dzięki czemu obszar operacyjny jest zawsze doskonale oświetlony.

Czytaj więcej...

Unit stomatologiczny DIPLOMAT

Unit stomatologiczny DIPLOMAT zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie pacjenta i wyjątkowym komforcie pracy stomatologa. Nasz Unit charakteryzuje się bogatą konfiguracją narzędzi. Konstrukcja unitu stomatologicznego umożliwia dowolne ustawienie konsoli lekarza, konsoli asystenckiej, lampy zabiegowej i bloku spluwaczki względem fotela i pacjenta. Zarówno lekarz jak i pacjent docenią możliwość automatycznego odchylania misy spluwaczki, którą steruje się za pomocą panelu dotykowego unitu.

Czytaj więcej...

Partnerzy

Biomet_logo.jpgElmex.jpgbeyond_logo.jpgblendamed.jpgoral.jpgsensodyne.jpgss.jpg
phone

+48 12 376 00 00 

+48 69 376 00 00

place

ul. Balicka 73
30-149 Kraków