http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_aquagk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_1gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_2gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_4gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_8gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_3gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_5gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_6gk-is-120.jpglink
http://www.albusdent.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/layout.sliders.pl.slajder_7gk-is-120.jpglink
«
»

Lekarze

 

 dr n. med. Karolina Kownacka 

Lekarz stomatolog, praktykuje od ponad 10 lat. Ukończyła Wydział lekarski o/Stomatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Szczególnie interesuje się leczeniem protetycznym, specjalizuje się w wykonywaniu prac estetycznych typu licówki, korony, mosty, onlaye, inlaye. Wykonuje zabiegi stomatologiczne z udziałem laserów Yag-nd, Co2, Yag-erb. Ukończyła liczne specjalistyczne kursy i szkolenia z zakresu protetyki stomatologicznej i stomatologii estetycznej m. in. w Szwecji i USA. W 2006 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych CMUJ w Krakowie.

Od kilku lat szkoli się i wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, z użyciem toksyny botulinowej typ A (Azzalure) oraz zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego ( Stomygen, Regenyal).

Pacjenci cenią ją za duże poczucie estetyki, rzetelność i dokładność w wykonywaniu prac, a także otwartość i umiejętność rozmowy z pacjentem.

Języki obce: j. angielski

 


 

lek. dent. Marcin Kotowski

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z Oddziałem Stomatologii w Zabrzu w 2009 r. Jest w trakcie studiów doktoranckich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Oddziałem w Zabrzu. Ponadto kształci się zawodowo w ramach specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi.

Doktor Kotowski uczestniczył w licznych kursach i kongresach krajowych z zakresu implantologii. Jest członkiem organizacji Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI).

W Albusdent zajmuje się głównie chirurgią oraz implantologią.

Języki obce: j. angielski

 


 

lek. dent. Marcin Sadkowski

Ukończył studia lekarsko- dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2010 r.

Staż podyplomowy odbył w Prywatnej Przychodni Stomed w Świdniku.

Swoje zainteresowania ukierunkował na estetyczną stomatologię zachowawczą, protetykę oraz chirurgię, ale z wielkim sercem leczy również dzieci. Podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji i protetyki.

W Albusdent zajmuje się estetyczną stomatologią zachowawczą, chirurgią oraz stomatologią dziecięcą.

Języki obce: j. angielski 

 


 

 

lek. dent. Andrzej Mitera

Ukończył studia lekarsko- dentystyczne Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu w 2012 r. Od 2012 roku pracuje jako Asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji CM UJ w Krakowie. Rozwija swoje pasje i zainteresowania biorąc czynny udział w kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji mikroskopowej.

 W Albusdent zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją.

Języki obce: j. angielski

 


 

lek. dent. Natalia Prysyazhna

Ukończyła Wydział lekarsko-dentystyczny Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Iwano - Frankowsku, w 2005r.

Staż podyplomowy odbyła we Lwowie i we Wrocławiu. Od 2009 roku pracuje jako lekarz stomatolog.

Jest pasjonatką swojego zawodu, a swoje zainteresowania ukierunkowała na stomatologię zachowawczą, estetyczną, protetykę oraz endodoncję. Ma świetne podejście do naszych najmniejszych Pacjentów, jej wyrozumiałość i profesjonalizm pozwalają na przełamanie strachu u każdego.

Języki obce: j. angielski, j. ukraiński, j. rosyjski

 


 

lek. dent. Katarzyna Krawczyk

Studia stomatologiczne odbyła w niemieckim Tübingen, uzyskując w 2011 roku dyplom lekarza dentysty. Po dwóch latach pracy na Wydziale Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Tübingen została przyjęta na Program Specjalizacji z Ortodoncji landu Baden-Württenbergii. Od 2013 do 2015 roku zatrudniona w specjalistycznym gabinecie ortodontycznym w Esslingen.

Uczestniczy w licznych kongresach i szkoleniach w Polsce oraz za granicą. Stara się o całościowe leczenie swoich pacjentów, opracowując wraz z lekarzami innych dziedzin oraz z fizjoterapeutami wspólną strategię działania.

W Albusdent zajmuje się ortodoncją.

Języki obce: j. angielski, j. niemiecki

 


 

lek. dent. Adam Dąbrowski

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2011r. Staż podyplomowy odbył w latach 2011 – 2012 w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.

Doktor Dąbrowski uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach krajowych z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, protetyki i implantologii.

W Albusdent zajmuje się głównie stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą z endodoncją, protetyką oraz chirurgią.

Języki obce: j. angielski 

 


 

Francesco Manfredi

 

Studia ukończył w 2004 roku na Uniwersytecie w Mesynie we Włoszech na wydziale Stomatologii i Protetyki, gdzie kontynuował także studia drugiego stopnia z zakresu Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Po 10 latach praktyki lekarskiej we Włoszech, od 2014 roku, mieszka i pracuje w Krakowie. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką na implantach, ale też znakomicie radzi sobie z przypadkami chirurgii ekstrakcyjnej. Pracuje zawsze z koferdamem i zawsze w powiększeniu (w lupach medycznych), dzięki czemu osiąga znakomite efekty pod wzglądem jakości wykonania oraz estetyki.

 Uwielbia wykonywać odbudowy kompozytowe bezpośrednie czyli rekonstrukcje estetyczne zębów przednich. Zawsze sympatyczny dla pacjentów, stara się, aby pacjenci czuli się przy nim swobodnie.

 W wolnym czasie najbardziej lubi uprawiać sporty takie jak piłka nożna, Muay Thai, pływanie i jazda na nartach. Jego pasja są tez motocykle oraz fotografia.

Języki obce: j.włoski jest jego językiem ojczystym, dobrze mówi po polsku.

 

 


 

 

 

 

 

 

Partnerzy

Biomet_logo.jpgElmex.jpgbeyond_logo.jpgblendamed.jpgoral.jpgsensodyne.jpgss.jpg
phone

+48 12 376 00 00 

+48 69 376 00 00

place

ul. Balicka 73
30-149 Kraków